שבת בספארי

בארסה יצאה מגן החיות של אספניול עם כל 3 הנקודות אחרי 0-1 קשה מפנדל של מסי.

תראו, בגדול, אני אוהב חיות. באמת. אבל אין תוכי בעולם שהיהמסתובב ליידי בין השעות 18:00 ל-20:00 ולא היה מצטער על כך.פריקוס, שאלוהים ייקח אתכם כבר.

היה ברור שהמאוסים יבואו להוציא לנו את המיץ, אבל בהתחשב בהכל(האמת, גם משטח מזעזע בקורנייה) שיחקנו לא רע בכלל. יצא לילראות את הקלאסיקו, כולל שידורים חוזרים, בערך 5-6 פעמים וכלפעם אני חוזר להתקפה שהובילה לגול הראשון. עוד לפני שאינייסטהקיבל את הכדור, הייתה הרגשה של משהו מיוחד. הייתה תנועה טובה,הכדור זז מהר ובסוף זה גם נגמר ברשת. זה כמובן לא אותו דבר, אבלגם בדרבי היו מספר התקפות לא רעות ומספיק הזדמנויות כדי לגמור את העסק במחצית הראשונה.

זה שהשופט (הייתי מוסיףהפח“, אבל הוא ספרדי אז זה מובן מאליו) לא הרגיע את הבהמות בכחול לפנישהם התחילו לפרק, זה מפתיע כמו עוד קלאסיקו שרעמוס מסיים אחרי 90 דקות ולא הרבה לפני. לא ייאמןשאדון קולוטו לא ראה אדום על החיסול הממוקד שהוא עשה לשחקנים שלנו, ממש הופעה דויד נבארואית.

ההרכב היה לא רע בהתחשב בזה שיש לנו את אתלטיקו על הראש אוטוטו והמנוחה לאינייסטה מובנתומתבקשת, אבל הקיפאון של טאטה מרגיז לפעמים. אפשר לעשות חילוף גם לפני הדקה ה-70, לא יקרהכלום. בסופו של דבר הוא התכוון לעשות את החילוף הנכון (אינייסטה + אלכסיס), רק איחר מאוד. ועדיין,אנדרס זה אנדרס. 6 דקות על המגרש כדי לזהות חור בהגנה של הפריקוס ולגמור את המשחק.

 

היה משחק טוב גם של צאבי, כמובן בוסקטס וחוליית ההגנה (דני אלבס אפילו פתח את המשחק לא רעעם 2 הכנסות כדור טובות מהצד) בראשות פיקה. למסצראנו היו כמה חילוצי כדור בטיימינג מושלם, אבלהאיבוד שלו לקראת הסוף כמעט עשה לי התקף לב. לגבי ניימאר, למרות שהוא הגיע למצבים, לא ממשאהבתי את תחילת המשחק שלו, יותר מדי אדיש. אבל ברגע שהתחילו לפרק אותו, הוא הרים אתהאינטנסיביות שלו פי כמה (גם בהגנה) ולא פחד לבוא לקבל כדור (שוב, למרות העבירות), וזה חשובבמשחקים כאלה.

הטוב: 3 נקודות. בוסקטס אלוהי, גם פיקה היה משובח.

הרע: לא מספיק בשביל מקום ראשון.

המכוער: בוני המנדריל, עם שפע קלישאות מביך.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו