שדה ויקטור

ויקטור ואלדס שמר על רשת נקייה במופע נהדר, פדרו השלים אותו עם שלושער, ססק קינח.אני לא יודע כמה אפשר לקחת את המשחק הספציפי הזה ולהתחיל לזקק ממנו ממש תהליכים שקורים אצלנו בקבוצה. נראה לי קצת פאר פאצ’ד לקבוע שהחלטנו להעביר את השליטה לקבוצה היריבה ולשחק מתפרצות. שוב, ראיו יוצאת מנצחת בשליטה בכדור מול רב הקבוצות בליגה (כולל מדריד), ועצם העובדה שהזדקקנו לכושר שיא של ואלדס כדי לא ליפול לבור עמוק מספרת שהסו-קולד שיטה הזאת אינה חסינת כדורים. ראיו יוזמת, קבוצות אחרות (מרביתן), עדיין ימסרו לנו את הכדור וירוצו למחילות בהיכון למתפרצת. עד כאן לגבי השיטה.

אני כן מסכים שיש פה תהליך, עם חלק ממנו אני זורם, עם חלק ממש לא, כמו החלליות של פיקה או הנטייה המוזרה לנגוח כדורים לגובה לקישור המטר ובמבה שלנו (איבוד כדור ב 90 אחוז מהמקרים).

לדבר המעניין:

זה אולי לא היה משחק שיא של ניימאר, אבל זה נפלא לראות יריבה שמרכזת עליו 2-3 שחקנים. FINALLY! אנחנו רק נפיק מזה תועלת בעתיד.

אני שמח בשביל פדרו, יותר מהשלושער, הוא גם לא עשה נזק גדול עם ניסיונות לקחת על עצמו יותר מדי. צ’אבי היה טוב למדי, ססק עלה וירד עם המשחק וסונג הוסיף כוח נאה באמצע, אבל בלי שכל, ושוב שבר את המשולש. אין מה לעשות, בוסקטס נולד עם זה והתחנך לתוך זה.

דפנסיבית, מונטויה סבל ממש. הוא זוכה לחסד כאן (בצדק) אבל אם זה היה אלבס, הברזילאי היה עולה לקורבן מהר מאוד. מסצ’ראנו היה טוב למדי ופיקה היה חרבנא. דברים לא משתנים. אדריאנו היה קטסטרופה, השתולל בלי הגבלה. שוב, מזל שיש ואלדס. מושא הלעג והקלס של הטרמפיסטים, שעכשיו מפנימים מה עבר פה בעשור האחרון בין הקורות, אבל עוד וילדוס אחד והם ישכחו, כרגיל.

 

הטוב: ואלדס, צ’אבי, מסי וכמובן פדרו.

 

הרע: אגרסיביות יתר של ראיו מגובה בליצן קלוס גומס.

 

המכוער: המשפט שאוהדי בארסה הכי מפחדים ממנו: “ערב טוב, שלום לך שגיא”.

 

 

ברצלונה

ראיו

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

10

רובן

5

מונטויה

5

טיטו

6

פיקה

5

ארבייה

7

מסצ’ראנו

7

גלבס

6

אדריאנו

4

מוחיקה

7

צ’אבי

7

טראשורס

6

סונג

6

באאנה

6

ססק

6

סאול

6

פדרו

8

פראה 6

מסי

8

בואנו

6

ניימאר

6

ויירה

6

חילופים

חילופים

אינייסטה – 65′

6

גליאנו

5

טייו – 75′

לא שיחק מספיק

לאריביי

4
דוס סנטוס- 82′ לא שיחק מספיק נאצ’ו 5

סטטיסטיקה

ברצלונה

ראיו

ניסיונות לשער

14

14

מתוכן למסגרת

8

9

קרנות

14

6

עבירות

15

21

צהובים

1

2

החזקת כדור

49%

51%

 

 11,234 בוואיקאס

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו