שלוש ולישון

בארסה בהרכב טלאים הציגה משחק טוב למדי בסארגוסה עם שלישיה ללא מענה. תיאגו כבש ובישל לצמד נהדר של טייו.

סארגוסה קבוצת פח? זאת לא אותה סארגוסה שלפני 3 שבועות השביתה את רעל מדריד ודייגו לופז הציל את פושטיגה הנוראי מניצחון מקומי? כל משחק נגד מועמדת לירידה הוא משחק קשה, בטח עם החיסורים שלנו. השער המוקדם שלנו הוריד אותם השאיפות שלהם לקרשים, ומשם עשינו רונדוס עד שהם הפסיקו להאמין לגמרי. אלה משחקים שבנקל יכולים להסתבך ויכולת ריאקציה של קבוצה מטולאת בין פיגור ליתרון הם גדולים מאוד.

החלטה מצוינת של טיטו לפתוח עם טאייו מול מול ספונארו הרומני ולובנס ההולנדי, היה מאוד קל למיסטר T להתעלל בעגלות האלה והוא עשה זאת בצורה מושלמת. כמו שלא צריך לשחוט אותו על משחק בינוני בשבוע שעבר, אפשר לא להשפריץ יותר מדי ניטים על המשחק הזה. הוא כן מראה עקביות ממשחק למשחק ומזה אני מרוצה, כמו גם זה שהוא עם שער ליגה אחד פחות מה-40 מיליון יורו של מיכאל שומאכר הצרפתי במדריד, בחצי משחקים פחות.

תיאגו עם משחק מאוד שלם, במעגלים סביב צ’אבי וסונג, המון פריצות קדימה וגם קצת סטייל וטריקים, ההבדלים בין האחד על אחד שלו בתחילת המשחק לסוף הם תהומיים, עניין של ביטחון.

מאוד מרוצה מסונג, במיוחד מהיכולת הבוסקטסית הקטנה לא להעיף את הכדור קדימה במהרה, אלא לדהור איתו קדימה, לשבור קו אחד ואז למסור.

מילה אחת על השילוב בין ברטרה לאדריאנו – השם ירחם. אדריאנו שם רק בשביל להגיע לכדור יותר מהר מהיריב ולהעיף לאן שזה לא יהיה. ברטרה עם מיקום התחלתי טוב למדי ברב המשחק, אבל האיטיות מבליחה מפעם לפעם, מאוד מקווה שזה לא יהיה מה שנתמודד איתו אם פיקה יוצהב במשחק הראשון.

אלכסיס עם משחק סביר בהחלט וגם ניצנים של יציבות. טאץ’ מטורף בואסלינה.

* המלצה למכנס במשחק הבא של אלכסיס.

ססק פבארגס, בדומה לטייו, ממשיך להוכיח שמקומו לא איתנו.מה יהיה עם התליינות הילדותיות המביכה הזאת?

 

תודה לכל הגיבורים שנלחמו על חרבם כדי שנוכל לראות משחקים בימים שכאלה.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023