שנה טובה

בארסה התגברה על מוקש קשה עם 1-4 על חטאפה, בזמן שרעל מדריד צללה להפסד נוסף בסביליה. הפער, 8 נקודות.

בוקר טוב ושנה טובה.

יש לנו הרבה סיבות לשמוח. פער שיכל להיות בתסריט גרוע 2 נקודות (נוכח וירוס פיפ”א, ונוכח הרקורד של מדריד בפיחואן עד לשבת בערב) נהיה 8. קלישאת שום דבר לא סגור היא כמובן נכונה ומי שמכריז על אליפות במחזור ארבע הוא אידיוט ותו לא. יחד עם זאת, זה מרווח שאף אחד לא ציפה לו, ואנחנו צריכים לקבל אותו בזרועות פתוחות. הצהרות ממדריד כמו זה שיותר מחצי מהאוהדים שלהם לא מאמינים ברמונטדה, או שהם מפנים את יהבם לליגת האלופות הם תעתועי תקשורת ולא יותר מזה.

במהלך המחצית הראשונה, היה סיפור מוכר של הנעת כדור למוות: פיקה לבוסקטס, בוסקטס לתיאגו, ואחורה לפיקה. פדרו ליאון ודייגו קסטרו היו שחקני חטאפה מאחור, והם רצו בייאוש אחרי בוסקטס, עד שדייגו קסטרו פשוט הפסיק לרוץ והתחיל ללכת. המנטאליות של חטאפה, זאת שדאגה להצליף בישבן שלנו פעם אחר פעם, הייתה בקרשים. צבטתי את עצמי ותהיתי אם אנחנו ביקום מקביל, כשחטאפה נראית טוב מאוד מול אחותה ופורסת שטיח לפנינו שבועיים אחרי. אין לי הסבר, אולי הם התייאשו מוקדם מדי.

אני לא יודע אם זאת גוליאדת שקר, אני כן יודע שלא היינו במיטבנו אבל זה לא צריך להזיז לאף אחד. מרפי הבן זונה דאג להכין לנו קרקע מאוד פוריה למנחוס (עייפות, פציעות, כולל אחת של הרגע האחרון של דני אלבס, וספסל של מסי), ובכל זאת ניצחנו. לא בקלות כי עד מסי היתרון היה שברירי, אבל זה מסוג המשחקים שלוקחים כל דבר מהר בידיים ובורחים הביתה.

אני כן אתייחס לכמה דברים רעים שראיתי: אדריאנו טוב ויפה התקפית, אבל מדי פעם הוא דואג להזכיר לנו תחלואות הגנתיות לא יפות במיוחד. האגפים היו די בבצורת במשחק הזה, טייו לא נכנס למשחק טוב ומשם הביטחון שלו צלל לקרשים. פדרו כמעט ולא נגע בכדור. חלק מזה, בגלל שססק אינו מסי, ידוע.

זה לא היה משחק רע של בוסקטס, אבל העונה אני שם לב למגמתיות מסוימת בתכיפות של מסירות “פנסי” שהוא עושה בנגיעה אחת, קשתות כאלה למקומות רחוקים יותר במגרש, שעל דרך קבע עוברות ליריבה.

לחלק הטוב: טוב לראות גם את הצד האינטליגנטי הדפנסיבי של מונטויה מקבל אור, חוץ מאת הצד ההתקפי שכולם מכירים. תיאגו, תיאגו, תיאגו. שום חלודה, פיזור משחק יפה, אבל חייב להשתמש בחלק “האינייסטה” שלו כדי לשבור פנימה במפתיע את קווי ההגנה. צ’אבי במשחק מצוין נוסף, וססק היה סביר מאוד ביחס לתיפקוד שלו, בישול מושלם לוויה בסוף. גם בדקות המעטות שלו, וייה נראה מאוד רענן וחד, ואחרי שראינו תצוגות נפל שלו עוד טרם הפציעה, זה שהוא רץ בקלילות באגף ועובר שחקנים זה לא דבר של מה בכך. כל המהלך שלו בשער, מהורדת הכדור המדודה, הסחיבה הצידה תחת לחץ והסיומת היא קלאסית וייה, מקווה לראות אותו פותח מול ספרטק.

 

הטוב:

 

 

נו באמת 🙂

 

הרע: זה רק מחזור רביעי.

 

המכוער: “יש לי קבוצה של 450 מיליון יורו, אבל אין לי קבוצה”.

 

ברצלונה

חטאפה

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

6

מויה

8

מונטויה

6

ואלרה

4

פיקה

6

לופו

4

פויול

6

אלכסיס

4

אדריאנו

6

מיגל טורס

3

צ’אבי

8

צ’אבי טורס

5

בוסקטס

7

מיצ’ל

4

תיאגו

7

פדרו לאון

4

פדרו

5

בראדה

4

ססק

7

דייגו קסטרו

3

טייו

3

קולונגה

3

חילופים

מסי – 58′

7

לקאן

4

מסצ’ראנו – 64′

6

סראביה

4

 וייה – 75′

7

 אלברו

4

סטטיסטיקה

ברצלונה

חטאפה

ניסיונות לשער

14

6

מתוכן למסגרת

9

2

קרנות

7

1

עבירות

9

11

צהובים

2

2

החזקת כדור

64%

36%

 

9,500 צופים בקולוסיאום ע”ש אלפונסו פרס, חטאפה.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו