שניים לטנגו

אדריאנו בלם? שאלוהים יעזור לנו. והוא אכן עזר, עם צמד פרטי משלו, כולל גולאסו מבעיטה חופשית. 2-2 בסיום, הפער נשמר על 8.

בוקר טוב.

 

אני חושב שהתוצאה סבירה פלוס, במיוחד נוכח זוועת החיסורים שהתחוללה בחלק האחורי שלנו. אם הייתי מנדריל, הייתי מבכה על הזדמנות הפז להביך את הבדיחה אדריאנו ורביעיית הגנה שלא שיחקה מעולם ביחד. אני משוכנע שאם אנחנו היינו משחקים מול רביעייה מאולתרת שכזאת, היינו מגיבים טוב יותר. המחשבה של טיטו על אדריאנו כסותם חורים מהיר יותר מסונג נכונה על הנייר, אבל כמו סונג, אין לו שום דיפולמה בבלמות, ובשביל להיות בורג חשוב במערך הזה, צריך יותר ממהירות. צריך מודעות למה שקורה מסביב, קריאת משחק נכונה והכי חשוב תיאום. ועם כל זה הוא עולה בקלאסיקו, תוצאה של מחשבה מוקדמת לא נכונה בהכנות לקלאסיקו, והשפשוף של סונג על פני ברטרה. הילד הזה קורץ מאותם ביצים שמונטויה הציג היום, והיה מתמודד שבעתיים טוב יותר מהברזילאי.

פסימיסט מטבעי, ועם החלק הדפנסיבי הזה, הכנתי את עצמי לנורא מכל. ולפי איך שזה התחיל, הציפורניים נכססו במידה הראויה. ושוב אנחנו נותנים להם לעלות ליתרון ראשונים, בדיוק לפי התוכניות שלהם, ושוב ויקטור ואלדס עם עמידה נוראית בשער של CR96, ושוב דני אלבס חולם ומראה לו את הצד.

השינוי החל עם אינייסטה באמצע, אך ורק שם. מתי נלמד להפסיק את הניסוים האלה ולקבע אותו בצד שמאל של הטרידנטה? שיגיע לאגף כשחקן חופשי, לא כשחקן אגף פרופר. השוונו בזכות הדביליות של פפה והזריזות של הליאונל, לא יודע איזה משחק היה מתפתח אם היינו ממשיכים לרדוף אחריהם גם בתחילת החצי השני.

המחצית השנייה הייתה כולה שלנו וחבל, חבל שלא השכלנו לשמור על היתרון מהבננה המטורפת של מסי. הדקות האלה, בהם מדריד נמצאת בפיגור, אובדת עצות ויוצאת קדימה באטרף אלה הדקות שאנחנו צריכים, ואלה הדקות שמסי ואינייסטה היו יכולים לעשות יותר נזק. לא היה יותר מדי זמן לצערנו. זה היה מאוד סמלי אם מונטויה או פדרו היו שמים את שער הניצחון אחרי שהמיוחם סוגר על תיקו עם אסיין במקום אופציה אחרת מספסל של 70 מיליון יורו.

סניור דלגאדו פריירו עם שיפוט ספרדי מהזן הגרוע ביותר. האנטיתזה למתיהו של שבוע שעבר, שורק על כל דבר, אבל קמצן בצהובים. לא יאומן שעוד קלאסיקו עובר וצ’אבי אלונסו ושותפיו לפשע חומקים למנהרה בלי צהוב שני, העיקר שהם מצביעים על כך שהם הלכו לכדור.

 

ליאו מסי, רחוק שער אחד מלהשוות את השיא של די סטפאנו בקלאסיקוס. הילד הזה, בן 25, דפק 17 שערים בראש של המנדרילים לאורך הקריירה הקצרה שלו. אמש, הוא השלים גם שער 100 בקאמפ נואו, הישג כמובן ייחודי לו. שלא יגמר לעולם. עוד בטובים, משחק אלוהי של בוסקטס שמנע כמעט לבדו התקפות מתפרצות מסוכנות ביותר. צ’אבי עם עוד אחד לפנתיאון, וגם אינייסטה (לפרקים) וססק (לפרקים) היו שם. מסצ’ראנו החזיק את ההגנה כמעט לבדו.

הליגה עוד ארוכה, ואנחנו עוד בוודאי נתלוש עוד שיערות בהמשך. נוכח מה שיצאנו למלחמה, ואיך שחזרנו ממנה, אני בסדר עם התיקו. תדמיינו שהפער לפני המשחק היה 5, ועכשיו הוא 8. מרגישים טוב יותר? תזכרו בהמנון א’קאפלה בקאמפ נואו שהיה היום ותבינו שחוץ מהנקודות, יש את האהבה הזאת שמסרבת להיפסק.

 

 

 

הטוב: פער 8.

 

הרע: אלבס בחוץ ל-3 שבועות.

 

המכוער: מוריניו בוכה על פנדל, אבל אומר שרעל מדריד היא מועדון מכובד שלא מדבר על שופטים.

 

 

 

 

 

ברצלונה

רעל מדריד

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

5

קסיאס

6

אלבס

5

ארבלואה

5

מסצ’ראנו

8

ראמוס

7

אדריאנו

4

פפה

6

אלבה

6

מרסלו

6

צ’אבי

7

אלונסו

7

בוסקטס

8

חדיירה

6

ססק

7

אוזיל

7

פדרו

6

די מאריה

5

מסי

8

בנזמה

5

אינייסטה

7

כריסטיאנו

8

חילופים

חילופים

מונטויה- 27′

7

היגוואין

4

אלכסיס- 62′

6

אסיין

לא שיחק מספיק

סטטיסטיקה

ברצלונה

רעל מדריד

ניסיונות לשער

10

11

מתוכן למסגרת

2

3

קרנות

7

2

עבירות

18

16

צהובים

2

4

החזקת כדור

64%

36%

 

96,200 צופים בקאמפ נואו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023