תפוצ’יפס

בשדה תפוחי אדמה בארסה עמלה והוציאה 0-2 טוב מקורדובה לוחמנית. ליאו מסי כמובן עם צמד. וייה ופדרו הרבו להחמיץ.

פתחנו בשעשועון חדש “מי הקיצוני הכי גרוע?” ולא ידעתי? תאמינו לי, רק היה חסר פה אולגר.

אני מתקשה להיזכר במשחק שבו שני שחקני ההתקפה בצדדים היו כאלה נוראיים – לווייה פשוט כלום לא הלך ואצל פדרו חלה ירידה דרסטית (מאוד) ביכולתו במחצית השנייה. ההחמצות שלו גרמו לי למחשבות מה היה קורה אם היה לנו בחלקים גדולים יותר העונה, שחקן התקפה (אחד!) מהיר, עם תנועה טובה לעומק וגולר – או בקיצור: פדרו הישן והטוב. כמה גולים יכולנו להבקיע יותר מאשר כבשנו, אה? אתם משחקים עם מסי, אתם רק בורחים לשחקן שלכם וסיכוי טוב שתקבלו כדור למצב הבקעה נוח. שימו כבר גול, בחייאת רבאק!

אלכסיס (במשחק הקודם) ובמיוחד טייו, על אף הדקות המעטות שקיבל (אני מדבר בגדול על התקופה האחרונה) נראים כל-כך יותר טובפחות רע מפדרו ומווייה, נכון לעכשיו. בכל מקרה, גם אם הגואחה ימשיך לשחק בצד שמאל (וזה מה שיקרה כשהוא יקבל דקות), הוא חייב להיכנס הרבה יותר למרכז. הוא עושה את זה מדי פעם כשהכדורים הולכים שמאלה לג’ורדי אלבה או לקשר ההתקפי (אינייסטה/תיאגו), אבל לא מספיק.

סונג. הבעיה איתו היא שכקשר אחורי, ביותר מדי מקרים הוא פשוט שוכח שהוא כזה. הוא עוד לא מבין שבעמדה הזו, שכשהבלמים מניעים את הכדור מאחורה, הוא צריך להיות מעין בלם שלישי ולעזור להם בכך. ביותר מדי פעמים, הוא מסר את הכדור למסצ’ראנו/פיקה, רץ קדימה ואילץ את אחד מהם לשלוח כדור ארוך. ככל שעובר הזמן, יש לי תחושה שסונג יוכל להצליח בבארסה דווקא בעמדה קדמית יותר כקשר 50:50. זה נראה שברגע שיתנו לו לשחק לפני בוסקטס ויורידו ממנו קצת מהאחריות שנדרשת ממנו כקשר אחורי, הוא יתרום יותר. שווה לנסות את זה מתישהו.

 

הטוב: רגל וחצי בשלב הבא. מסי.

 

הרע: קראתם למעלה.

 

המכוער: חמוריניו מחפש אשמים אחרי הבושה שלו בבלאיידוס.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023