200 מיליון יורו של חמצן בדרך למועדון בעיתוי קריטי

💶🔥 משיחות היום, העסקה של מכירת 49% מחטיבת המרצ׳נדייס (BLM) הולכת להתבצע אוטוטו.

מסמך הבנות כבר נחתם.

200 מיליון יורו חשובים מאוד לסידור המספרים לפני סוף יוני. אסיפת סוסיוס און ליין לאישור ההסכם צפויה בתחילת יוני וההסכם יעבור כי אין ברירה אחרת.

בנוסף בארסה עדיין במירוץ למכור את Barça Studios תמורת 180-200 מיליון יורו נוספים. חברת הקריפטו פולקדוט חזרה לעניינים עם הצעה של רכישת אחוזים מ Barça Studios עבור אחוזים נמוכים יותר ב-60 מיליון, אבל זה טרם סוכם.

ההסכם עם CVC לא קרוב ולא רחוק. גם בגלל שגולדמן זאקס לפי הדיווחים הציעו הצעה אלטרנטיבית מעניינת: 20% מזכויות השידור ל-20 שנים תמורת 400 מיליון יורו.

עוד דברים מעניינים מהתקשורת הכלכלית בספרד לגבי העסקה המתקרבת למכירת 49% מחטיבת המרצ׳נדייס של המועדון ל Fanatics תמורת 200 מיליון יורו.

⬅️ ביולי 2021, כשסגן הנשיא לענייני מרקטינג ג׳ולי גיו פגש קונים פוטנציאלים בארה״ב ובדרום אמריקה, בארסה תמחרה את 49 האחוזים של החטיבה ב-300 מיליון יורו, 100 מיליון יורו יותר. הסיבה? ליאו מסי. בבארסה אז לקחו כמובן מאליו שהארגנטינאי יהיה במועדון לפחות עד יוני 2023 לפני המעבר שלו כשגריר המועדון בארה״ב. בלי מסי, המותג הכי נמכר במועדון ביי פאר, הערך ירד.

⬅️ בארסה כבר שכרה חברות בנייה בניו יורק ומיאמי עבור חנויות חדשות בערים האלה שהיו אמורות להפתח באותו קיץ 2023.

⬅️ יש גם תוכניות לפתיחת חנויות נוספות בטוקיו, דובאי וכמה בסין.

⬅️ מנכ״ל החטיבה של המרצ׳נדייס בשנה האחרונה היה ג׳ורדי בלסיאס, שהיה בעבר בכיר בחברת האופנה המפורסמת Desigual.הוא עזב / פוטר אחרי ההתפטרות של המנכ״ל פראן רברטה, חבר שלו.

⬅️ מי שמנהל כיום את החטיבה הוא ז׳וספ מסגר, איש עסקים מוכר בקטאלוניה, אבל בלי ניסיון בניהול רשתות ריטייל כאלה.

מערכת בארסה מאניה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו