7 זה המספר שלנו נשמה

בארסה פתחה פער של 6 מאתלטיקו ו-7 ממדריד אחרי ניצחון 1-3 חשוב ב׳אל מולינון׳ אצל ספורטינג חיחון.

בארסה קיבלה העונה 16 פנדלים. המסירה של מסי נחשבת כהחמצה. והשאר? ניימאר החטיא 4 בעיטות (!!!), מסי 2 ולואיס סוארס פעם אחת, היום. שיתחילו למסור יותר בפנדלים. באמת. לא תמיד, אבל פעם ב. אם רק 50% מהבעיטות הישירות בפנדלים מסתיימות ברשת אז כמה גרוע כבר יהיה תרגיל המסירה בהשוואה לזה? תמסור, קבל בחזרה, אתה מול שער ריק. ש-MSN יתרגלו את זה באימונים וזה יהיה הרבה יותר מ-50%.

 

באמת שזה מביש. אבל לא כמו חוסר הכבוד של מסי בשער הראשון. 300 שערי ליגה, הכל אחלה, אבל ככה אתה גורם לשוער בן 31 לזנק לדשא? מה עם כבוד למבוגרים? בושה וחרפה. שלא לדבר על סוארס. מבשל, מבשל שוב, כובש, בורח לרונאלדו בפיצ’יצ’י ומציב את ריאל בעמדה שהיא קרובה יותר לוויאריאל מאשר לבארסה. לא ספורטיבי בעליל. חוסר כבוד משווע.

 

וברצינות. סוארס (בכושר פסיכי) וניימאר (לא הכי יציב לאחרונה, בסטנדרטים שלו) נותנים עונה גדולה, אבל מה שמסי עושה זה פשוט אדיר. משחק חוץ, בונקר, 3-4 שחקנים עליו בכל רגע, אז הוא מוצא את הזמן לשחרר כדור בדיוק של צלף בדיוק לפינה. למרות השער הדבילי שספגנו אח”כ, השערים הפכו את המשחק לנוח יותר. מול יריבה מתבנקרת (זה לא תירוץ, זו עובדה) הדבר האחרון שאתה רוצה זה שלא תהיה לה סיבה לרדוף אחריך. המספרים אומרים שמסי כובש 59% מהשערים שלו העונה כשהקבוצה בפיגור או במצב של תיקו. סוארס עומד על 37% וניימאר על 36%.

 

ויש גם את ההגנה. באופן לא מפתיע היא הייתה חלשה, אבל וואלה, הרבה פחות גרוע מאשר חשבתי כשראיתי שמתייה ואדריאנו פותחים ביחד. הברזילאי החביב לא בלבל של בארסה כבר מזמן, אבל כשג’ורדי אלבה לא בסגל (וגרימאלדו כבר לא במועדון ), הוא הרע במיעוטו מול שחקנים זריזים כמו חלילוביץ’. הקרואטי שחזר להרכב של אבלרדו, היה מתעלל במתייה אם זה היה פותח כמגן. מדהים שאין לבארסה אף אלטרנטיבה ראויה לצד שמאל של ההגנה וגם לא ממש למרכז שלה. מתייה הוא נזק מהלך (וזו עוד העמדה שהוא פחות גרוע בה), ורמאלן חייב שיהיו מסביבו שחקנים מהאונסה ובארטרה מאכזב וכבר לא נספר. לא יהיה כיף בסוף העונה כשנרצה את לאפורט ונעביר את כל הקיץ בניסיונות כושלים לשכנע את בילבאו לרדת מסעיף השחרור שלו.

 

ומפה לשם, כבר 31 משחקים ברצף בלי הפסד. משווים את השיא של ריאל בתקופת אנצ’לוטי, הקבוצה שפעם השוו אותה לפפ-טים. היו ימים.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו