• על המועדון וההטבות
  • הנחיות לגבי כרטיסים
  • שאלות ותשובות
  • הרשמה

ההרשמה סגורה כעת. מועד ההרשמה הבא: אוגוסט 2019.

PENYA BLAUGRANA TEL AVIV היא מועדון האוהדים הרשמי והיחיד של ברצלונה בישראל.

כמועדון שהוקדם על ידי אוהדים ומנוהל על ידי אוהדים, מועדון הכדורגל בברסלונה מייחס חשיבות נעלה למועדוני אוהדים, והפנייה שלנו בישראל תזכה לחשיבות זהה.

מה אתם מקבלים?

כרטיס חבר רשמי מהמועדון בברצלונה

15% הנחה על מחיר קופה (הכי זול בעולם!) למשחקי בית בליגה, בגביע ובליגת האלופות (בהתאם לזמינות והוראות המועדון) – זה חד משמעית הכרטיס הכי זול שניתן למצוא בעולם.

זכאות להזמין כרטיסים לשבת ביציע עם אוהדי ברצלונה בכל משחקי החוץ של הקבוצה, לא משנה איפה המשחק (בהתאם לזמינות והוראות המועדון).

  • לקלאסיקו ומשחקי גמר, תערך הגרלה בין מועדוני האוהדים. יהיו מקרים שלא נקבל כלום, ויהיו מקרים בהם נקבל הרבה.

כניסה חינם למשחקי בארסה ב’ (קבוצת המילואים) בברצלונה בכפוף לנהלי המועדון, בהצגת הכרטיס בקופות.

כניסה חינם למשחקים של נוער א’, נוער ב’ וקבוצת הנשים, בהצגת הכרטיס בקופות.

זכאות להפוך לחבר מועדון (סוסיו) במועדון הרשמי בברצלונה בתום 3 שנות חברות בפנייה בישראל.

(עד היום הנוהל בשביל להיות חבר מועדון בברצלונה הייתה חברות זמנית בעלות של למעלה מ-500 יורו שחייבה התייצבות במשרדי המועדון כל שנה במשך 4 שנים, אנחנו חוסכים לכם את זה ואין בזה צורך. סוסיו יכול להצביע בבחירות לנשיאות המועדון, ויכול להכנס למכירה המוקדמת למשחקים מבוקשים).

בתום 3 שנים של חברות בפנייה, אפשר לנסוע לברצלונה, להכנס למשרדים של המועדון ולהשתמש בוותק שלכם כחברי פנייה כדי להפוך לסוסיו אמיתי של בארסה.

25 אחוז הנחה ברכישת כרטיס לסיור במוזיאון ובמגרש בהצגת הכרטיס בקופות המועדון.

כניסה חינם לרב משחקי הקטרגל, הכדור-יד וההוקי-גלגיליות. תשלום סמלי למשחקים יותר מבוקשים בפלייאוף.

הנחה על מוצרי מועדון האוהדים בישראל שיוצאים לאורך השנה.

משחקי בית בקאמפ נואו:

הפנייה יכולה לרכוש כרטיסים לכל משחק הבית חודש לפני מועד המשחק, פלוס מינוס.

חברי הפנייה (ללא תלות בכרטיס החבר שלהם) זכאים לקבל 15 אחוז הנחה על המחירים באתר הרשמי של בארסה. על מנת לנצל את ההנחה, הנכם נדרשים לפנות אלינו במייל penyatlv@gmail.com או דרך הודעה בדף הפייסבוק שלנו Penya Blaugrana Tel Aviv. במייל / הודעה אתם צריכים לרשום את המשחק אליו אתם מעוניינים לנסוע, כמות הכרטיסים הדרושה, ולצרף טלפון בו ושעה בה אתם זמינים עם כרטיס אשראי. אנחנו ניצור עמכם קשר, נספר לכם היכן יש במגרש כרטיסים פנויים ונזמין דרך המערכת שלנו ביחד אתכם. בתום השיחה תקבלו מיד למייל את הכרטיסים למשחק.

חבר פנייה יכול להזמין לפחות 2 כרטיסים למשחק בית (ולקבל על שניהם הנחה). במשחקים פחות מושכי קהל, ניתן גם יותר. אין התחייבות על כיסאות צמודים (אבל נשתדל), הכל תלוי בזמינות שיש במערכת.

משחקי חוץ:

חבר פנייה יכול להזמין כרטיס אחד למשחק חוץ ביציע של ברצלונה (המועדון בברצלונה מחייב שכל כרטיס חוץ יקושר לחברות בפנייה) – קרי, אם 3 נוסעים למשחק חוץ, 3 צריכים להיות חברי פנייה.

בשביל לנסוע למשחק חוץ בליגה, יש צורך ליצור איתנו קשר חודש לפחות לפני מועד המשחק.

במשחקים בליגת האלופות / גביע אנחנו נפרט את הנהלים בדף הפייסבוק שלנו.

קלאסיקו:

בארסה קובעת כמה כרטיסים נקבל לקלאסיקו (בית / חוץ) והיא מודיעה לנו שבוע לפני המשחק. המכירה תתבצע בשיטת כל הקודם זוכה דרך פרסום בדף הפייסבוק שלנו. אין הרשמה מוקדמת.

שאלות ותשובות:

ש: מי אתם? מה זאת פנייה? האם אתם רשמיים?

ת: פנייה היא מועדון אוהדים רשמי, לברצלונה יש 1221 כאלה בעולם. פנייה בלאוגרנה תל-אביב היא מועדון האוהדים היחיד והרשמי בישראל.

ש: האם יש הגבלות בהרשמה?

ת: ההרשמה פתוחה לכל אוהד בארסה, בלי הבדלי דת, גזע, גיל ומין.

ש: עד מתי ההרשמה פתוחה?

ת: ההרשמה הנוכחית תסגר ב 23/8/18.

ש: מתי מקבלים את הכרטיס עצמו?

ת: המועדון מחלק את הכרטיסים של העונה פעם בחצי שנה. הם מגיעים אלינו לארץ בחודש מרץ ובחודש אוגוסט. מי שנרשם / חידש באפריל מקבל באוגוסט, מי שנרשם / חידש בספטמבר, מקבל במרץ.

ש: שמעתי שאפשר להפוך להיות סוסיו רשמי של ברצלונה דרך חברות בפנייה

ת: זה נכון. בתום 3 שנות חברות רצופות כ״פנייסיטה״ בישראל, ניתן להפוך לסוסיו רשמי של בארסה שיכול בין היתר להצביע בבחירות ולהזמין כרטיסים עצמאית למשחקים מבוקשים. כיום הפיכה לסוסיו של המועדון כרוכה בתהליך מייגע בן 4 שנים שעולה יותר מ-500 יורו ומחייב התייצבות לחתימה במשרדי המועדון בכל שנה.

חברות בפנייה בישראל חוסכת לכם את התהליך המייגע הזה. לכן, בתום 3 השנים של חברות בפנייה בישראל, ניגשים למשרדים של המועדון, המועדון רואה שיש לכם וותק כחבר פנייה ומאפשר לכם להרשם כסוסיו, עם כרטיס, תמונה ויכולת להזמין כרטיסים בהזמנה מוקדמת, ולהצביע בבחירות.

סוסיו עולה 165 יורו בשנה ומשלמים אותו ישירות למועדון.

ש: כמה יעלו לי עכשיו כרטיסים למשחקים? כמה כרטיסים אפשר להזמין?

ת: חברי הפנייה זכאים לקבל כרטיסים במחירים הנמוכים ביותר שיש, בהתאם למה שהמועדון בברצלונה מקצה לנו בכל משחק (עד 15% הנחה למחיר קופה במשחק בית). לכל משחק, בית, חוץ, ליגת אלופות, או גביע, הפנייה תקבל לפחות זוג כרטיסים וזה יכול להגיע לכמה עשרות. היות ומדובר בכמות מוגבלת, ניתן להזמין עד 2 כרטיסים לחבר מועדון אחד. אם תהיינה רזרבות של כרטיסים ואפשרות להזמין יותר, אנחנו נודיע בהתאם.

חבר פנייה יכול להזמין עד 2 כרטיסים למשחק בית (ולקבל על שניהם הנחה). במקרים מסוימים אפשר גם 3 ו-4 כרטיסים, תלוי בנהלי המועדון.

חבר פנייה יכול להזמין כרטיס אחד למשחק חוץ (המועדון בברצלונה מחייב שכל כרטיס חוץ יקושר לחברות בפנייה) – קרי, אם 3 נוסעים למשחק חוץ, 3 צריכים להיות חברי פנייה אצלנו.

הזמנת כרטיסים אפשרית כבר לאחר שבוצעה הרשמה בטופס. שלחו את המשחק המבוקש אליו אתם רוצים ללכת ל penyatlv@gmail.com

ש: מה עושים במשחקים מבוקשים כמו קלאסיקו ושלבים מאוחרים באלופות?

ת: למשחקים כאלה בארסה קובעת כמה כרטיסים נקבל. יתכן שנקבל הרבה, יתכן שנקבל מעט או כלל  לא.

למה TEL AVIV?

כחלק מהנהלים החדשים של המועדון בברצלונה, מועדוני אוהדים יקראו על שם עיר הבית שלהם. אנחנו נקרא TEL AVIV אבל ההרשמה פתוחה לכל תושב בישראל, מירושלים דרך חיפה, מבאר שבע ועד דאלית אל כרמל.

מה אוהדי בארסה אומרים