חלום בלהות

בארסה לא מצליחה להתעורר מהסיוט שלה בליגה וצללה להפסד שלישי ברציפות, בבית לולנסיה. ליאו מסי צימק עם השער ה-500 שלו.

הפסד קלאסי אמש, ממש בצלמנו ובדמותנו. סופגים 2 שערים ביזיונים מקבוצה שאין לה על מה לשחק, תוקפים בחמת זעם במחצית שנייה ממש טובה, ויורדים עם הראש למטה לחדר ההלבשה. אני לא רוצה לראות את הצורה של הדלי אחרי שבעטנו בו כל כך הרבה פעמים. שלא לדבר על כוסות וצלחות אצלכם בבית.

 

הכוח של המומנטום בכדורגל הוא עצום – והיה ניכר בבירור שמעבר לעייפות, השחקנים זזים עם 15 קילו משקולות של חוסר ביטחון. ללא כדור השלג שנע מאחוריהם, אנחנו תופרים את ולנסיה עם שישיה, ובזה אין לי ספק. השחקנים מאוד רצו, אבל יש משחקים קלאסיים כאלה שזורקים הכל לשער מלבד כיור המטבח, והשוער האורח תופס יום (הצלות מדהימות, במיוחד מהבעיטה של ראקיטיץ׳).

 

התקופה הרעה שעוברת על הקבוצה משפיעה גם על קלאודיו בראבו. נסו להזכר בפעם האחרונה שבראבו רשם הצלה מהותית אמיתית – בדיוק. שוער בבארסה שעומד יחסית מול מעט התקפות צריך להביא את הערך המוסף, ובראבו לצערי בתקופה המקוללת הזאת לא מצליח.

 

אלבה אתמול רץ גם כאילו נגמר לו החמצן לראש ביישורת האחרונה. כן, הוא בישל למסי, אבל הוא יכל לבשל עוד שלושה עם קצת שכל. שני באיבודי הכדור רק לניימאר. אני בטוח שאני לא היחיד – ניימאר גרם אמש להמון אוהדי בארסה לתלוש שיערות עם מפגן אגואיסטיות חסר תקדים. זה ממשיך קו ישיר שלו מאז הקרנבל ויום ההולדת של אחותו. קו בו הוא בוחן מחדש את הגבולות של המועדון – וכרגע בגלל שהוא כל כך יקר לו, אף אחד לא מעיר על ערבי הפוקר לתוך הלילה, או המועדונים כל שני וחמישי, או קבלת ההחלטות על המגרש.

 

ליאו מסי רשם משחק טוב למדי אמש, וכן נדד יותר ימינה מאשר למרכז. כולנו מייחלים לפתיחת הקטשופ אחרי שלפחות קללת ה-500 הוסרה, אנחנו חייבים את ליאו בששת הגמרים שנותרו.

להשוואה, שימו לב לנגיעות של סווארס:
15 פעמים הוא הוחלף בשנה שעברה כדי לשמור על כך שישאר לו דלק בטנק וגם במקרה שלו אנחנו צריכים נס פח דלק חדש. אין לי טענות לשחקן שרץ מעל ומעבר במשך כל העונה, וכרגע בגלל חוסר ניהול נכון של הצוות הטכני נגמר לו האוויר.
לואיס אנריקה נשאל אמש על ידי עיתונאי על מצב הכושר הגופני של הקבוצה, והוא ענה לו בגיחוך מעצבן. אונסואה ורפא פול לא מדברים לתקשורת אבל בצוות הטכני שם מתעקשים שהקבוצה בכושר טוב יותר מהשנה שעברה לפי הנתונים של ה GPS. אולי מישהו שם צריך לפתוח באג על המכשירים.
יש לי עוד הרבה מה לרשום, לא עכשיו. יום רביעי, יום רביעי.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023