שבע בום

בארסה סיימה את ההכנות שלה לקאלסיקו עם שביעייה לרשת של אוסאסונה המסכנה. מסי חגג עם שלושער, טייו ואינייסטה עם גולסואים, אלכסיס ופדרו הוסיפו משלהם.איזה הבדל בתחושות בסה״כ בהפרש של שבוע. מהתחתית נגד ויאדוליד, ועד לתחושה כמעט אופורית אחרי גוליאדה מאוד מרשימה על אוסאסונה.

 

לפני שמפנטזים על ניצחון במדריד, צריך לזכור שנקודת המוצא שלנו עדיין זהה. יש לנו איכויות ידועות בהתקפה, ויש לנו התקפי לב בהגנה. המשחק אמש נפתח בצורה אדישה למדי, אבל כשבארסה נכנסת למומנטום, ובמיוחד אינייסטה ומסי מתחילים לרקוד, דברים יכולים לשטוף בצורה מהנה למדי. מצד שני שוב, אם נכנס לבור ומומנטום שלילי, זה יכול גם ללכת לכיוונים פחות נעימים.

 

מאוד שמח עבור אינייסטה, כל כך מגיע לו. הסוויץ׳ שהשחקן הנדיר הזה עושה בין הטרגדיה בחודש האחרון לעבודה שלו הוא לא פחות ממדהים.

 

לגבי ילד הפלא: השיא הזה לדעתי הוא די מגוחך והרבה פחות מרגש מבחינתי משבירת השיא של סזאר,ובטח נמוך יותר מהשבירה של ראול ודי ספטאנו (ותכף הוגו סאנצ׳ס). אלקנטרה שיחק במשחקי ידידותשלפעמים אספו בהם שחקנים משלימים מהרחוב. יש כמה דיעות בברצלונה של עיתונאים שמשוכנעיםשמספר השיא פוברק במחשבה שאף אחד לא ישבור אותו. הם טעו.

 

בכל מקרה, כשתלמו זארה יתהפך קצת בקבר, אז תהיה סיבה יותר שמחה לצהול בקטאלוניה של המזרח.

הטוב: גוליאדה אמיתית ולא שקרית.

הרע: תחושת אופוריה מוטעית.

המכוער: שיאים פיקטיביים באתר ערוץ הספורט.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023