שיבת המלך

ליאו מסי חזר כמו שליאו מסי אמור לחזור, עם צמד בדרך ל 0-4 של בארסה על חטאפה. ססק הוסיף צמד משלו.

זה מדהים. אתה מחכה שהוא יחזור, אתה יודע מה היכולות שלו ובכלזאת כל פעם אתה מתפעל מחדש. אין כמוך, בוסקטס

בעצם אין כמו משחק לחץ אפקטיבי. כי כשהוא עובד כמו שצריך ובוסייכול למקם את עצמו באמצע מחצית המגרש של היריבה כדי לנהלמשם את הכל, זה פשוט נראה אחרת (136 נגיעות בכדור היום, הכיהרבה), אין חוכמות. היו לו כמה פספוסים (ועדיין 93% דיוק), אבלהיכולת שלו למסור כדור חזק, לרגל, בנגיעה בין קווי הקישור שלהקבוצה ממול, זה כמעט בלתי עציר כשזה מבוצע נכון. ועוד איך שהואעושה את זה. אתה רואה את סרגי רוברטו ואינייסטה מניעים כדורבמסירות רוחב, ואז בוסקטס מגיעכאילו אומר: “טוב, חלאס לשחק משחקים” – ונותן Killer Passשמשאיר את ססק ושני שחקני התקפה מאחורי הקישור של חטאפה

השינוי הפתאומי הזה ממסירות רוחב לעומק מקביל אצל מסי בערך לדבר הזה:

הוא נכנס לאט למשחק, שומר על עצמו, מרדים את ההגנה ואז תוך שנייה מגביר לפול ספיד. זה כמובפלייסטיישן שאתה מניח רגע את השלט, השחקן שלך לא זז ואז פתאום מגיע אליו הכדור ואתה טסלרחבה של היריב. חודשיים לא ראית אותו עושה את זה וכמעט התרגלת למשחק קבוצתי של שחקניםאנושיים עם חלוקה בנטל ההבקעות וכו‘, ואז אתה נזכר שיש לך את הנשק הזה. והוא כובש שער אחד, ואזמבקיע את השני ואתה מתחיל לצחוק, כי מה יש לך עוד להגיד? לפני חצי שעה הוא היה שחקן שרק חוזרמפציעה, אחד שנמצא במקום השני ברשימת הכובשים של בארסהועכשיו הוא מדרבל לרחבה כאילוכלום ושולח את הכדור למקום שלו.

ססק נמצא באמת בכושר מצויין (4 שערים ו-2 בישולים ב-3 המשחקים האחרונים) ונראה לי שאפשר כברלהפסיק את ההתעסקות עם עניין הפאלסו. לא בגלל שעכשיו זה עובד, אלא בגלל שזה כבר לא פאלסו.היום זה פחות בא לידי ביטוי, אבל נגד אלצה ראו את זה בצורה מצויינת: הוא יורד אחורה לשמש כקשרקדמי לפני שני המהנדסים ומשאיר את החלל מקדימה לתנועות לעומק של הקיצונים, שתופסיםכל אחדבתורואת עמדת החלוץ. חייב לציין גם שאהבתי לראות את סרגי רוברטו לוקח את עצמו בידיים. הואנכנס למשחק בצורה גרועה מאוד עם הרבה איבודים, אבל השתפר בצורה ניכרת וגם איפשר לאינייסטהלשחק יותר קדימה. זה נבע מהתפקוד של סרגי, אבל לא הייתי פוסל איזשהי תוכנית של טאטה לשבת,להסיט את אחד המהנדסים (מול אתלטיקו זה יהיה צאבי) טיפה אחורה כדי לאפשר לאנדרס לעלות יותרלמעלה.

 

בכלל, עניין אותי מאוד לראות מה יהיה ההרכב היום של טאטה כדי לנחש מה הולך להיות בקלדרון, אבלבחיי שאין לי מושג. זה כלכך קשה. בעיות טובות קוראים לזה, אבל עדיין קשה. המנוחה לצאבי והחילוףהמוקדם של אינייסטה מצביעים כנראה על זהות הקישור שנראה בשבת, אבל מקדימה? בלאגן. יש אתאלכסיס ואת פדרו, שכל אחד מהם נמצא בכושר טוב (הציליאני הגיע למשחק טוב יותר, הקנארי סיים אותוטוב יותר) ויש את ניימאר, ומסי, וססק. נראה מה יהיה, אני בעצמי לא יודע את מי אני רוצה לראות, אבל ישתחושה שהקיצונים הולכים להיות המפתח במשחק הזה.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו