שלוש וחצי

בארסה פתחה פער של 3 נקודות (וחצי) על אתלטיקו מדריד אחרי ניצחון 1-2 במשחק העונה. מסי וסווארס כבשו.

אין אף אחד שיערער על חשיבות הניצחון אמש, ניצחון סופר חשוב ופער של 3.5 שיכול להיות עוד מעט 6.5 טפו, טפו, טפו. אני חושב שגם היכולת של הקבוצה לעשות רמונטדה מול 11 שחקנים של אתלטיקו גם ראויה לשבח, ולא מעט אוהדים מתעלמים מכך.

 

שיחקנו נגד קבוצה מעולה, שבהמשך למה שמאלאגה ובילבאו עשו – לחצה אותנו מעולה גבוה. זוהי תבנית שבוודאות נמשיך לראות במהלך העונה מול כל מאמן ברמה ראויה. זה לא סתם לחץ של התפרעות, אלא לחץ מדויק מאוד. אחד הדברים הבודדים שרביבו שם אליהם לב בשידור אמש וציין אותם זאת היכולת של אתלטיקו לנוע כמקשה אחת לכיוון הכדור, וזה היה מעורר התפעלות, שימו לב לצפיפות:

 

 

מה שהציק לי ואני מניח שזה הציק לעוד – היה הסירוב של הקבוצה לסיים את המשחק עם השלישי. אז אתלטיקו מגנה מצוין, אבל אנחנו עדיין ביתרון של פאקינג 2 שחקנים. היה סנדרום ריפיון בנוהל של בארסה ואני לא יודע איך ברחנו מהתסריט הקלאסי של קרן בדקה ה-90 ושער שיויון.

עוד משהו לגבי מסי אמש, הרבה יותר בימין כעמדת מוצא, אבל תמיד שם כשאנחנו צריכים אותו. 8 שנים רצופות שהוא מגיע פעם אחר פעם ל-95 אחוז מהמאני טיים, אחד במינו.
גם סווארס היה שם שצריך אותו, הקילריות שלו נדירה (הוא נגע בכדור פי 3 פחות ממסי וניימאר). השימוש בכדורי העומק של אלבס לכיוון שלו צריך להתגבר.
הטוב: ניצחון במשחק העונה.
הרע: 20 הדקות הראשונות.
המכוער: מנדרילים שבוכים על שיפוט מוטה. חחחחח.
ההרכב:
בראבו (8).
אלבס (6), פיקה (8), מסצ׳ראנו (6), אלבה (7).
ראקיטיץ׳ (7), בוסקטס (7), אינייסטה (6).
מסי (8), סווארס (8), ניימאר (7).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023